BİZ KİMİZ?

Vogloo, üretim ve mağazacılık ile başladığı serüvenini e-ticaret ile sürdüren 3. kuşak fotoğrafçı 3 girişimci tarafından, ilham veren anları yaşam alanlarımızda canlı tutabilmek heyecanıyla 2023 yılında kurulmuştur.

Kullanıcı öncelikli stratejiler ve ayrıcalıklı müşteri portföyü oluşturarak marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı hedefliyoruz. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak yola çıktığımız bu serüvende;
istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi ürün ve hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselme hedefiyle çalışmaktayız.

Vogloo, öncelikli üretim niteliği olan toplam kalite prensiplerini koruyarak ürünlerini tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam edecektir.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel iş ortaklarımız ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını gözeterek alışveriş deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, müşterilerimizin takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Vogloo; kuruluşuna ilham veren misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam edecektir. Standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, güçlü kadro dâhilinde çözüm odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...